Wyszukiwarka
Zadzwoń do nas: +48 698 883 811
wyszukiwarka
Baner

O nas

 

Firma EURO CONS powstała z myślą o ludziach trudniących się biznesem. Od 2006 r. zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i administracyjną firm oraz usługami z zakresu dotacji unijnych. Cechuje nas rzetelność, terminowość i dyskrecja w działaniu a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie we współpracy z podmiotami różnych branż. Naszą ambicją jest profesjonalna obsługa Klientów pozwalająca im na zmniejszenie własnego zaangażowania w sprawy administracyjno – księgowe i skoncentrowanie się na swojej podstawowej działalności.

Nasze kwalifikacje:

Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem zawodowym, systematycznie aktualizującymi swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz szeroko rozumianych finansów.

Nasze atuty:

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to podwaliny działania naszego biura, na których budujemy zaufanie naszych Klientów. Naszą działalność cechuje duża elastyczność oraz dbałość o czas i zadowolenie odbiorców naszych usług. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i stałe podnoszenie jakości obsługi. Sukces Państwa firmy to nasz priorytet

Nasi Klienci:

Obsługujemy Klientów działających w branżach: gastronomicznej, budowlanej, geodezyjnej, reklamowej, drukarskiej, szkoleniowej, lakiernictwa i mechaniki samochodowej, transportowej, edukacyjnej, handlowej, ogrodniczej, kamieniarskiej, kosmetycznej, fryzjerskiej, krawieckiej, konserwacji zabytków, i inne.

Liczną grupą naszych Klientów są przedsiębiorstwa świadczące swoje usługi na terenie Unii Europejskiej dla podmiotów krajowych i zagranicznych.